• 159,90 Kč
  159,90 Kč

  Těstoviny se jménem ptačích jazýčků? To jsou Lingue di Passero. Tyhle 3milimetrové dlouhé nudle si vychutnáte v receptech, ve kterých se používají běžně linguini.

 • 159,90 Kč
  159,90 Kč

  Král všech těstovin - špagety! Spaghetti Ristoranti Granoro se vyrábí z té nejkvalitnější organické semoliny z jižní Itálie. Receptů na špagety je nepřeberné množství. Oblíbili jste si také jednoduchou klasiku Aglio Olio s restovanými plátky česneku a olivovým olejem?

 • 68,90 Kč
  68,90 Kč

  Italské těstoviny Granoro Al Attilio z tvrdé a pražené pšenice (20 %) podle starověkého receptu z Apulie kraje v jihovýchodní Itálii. Fusilli Bucati jsou krátké vrtulky. Překvapí vás nejen svou lahodnou chutí, ale také tím, že jsou uvnitř duté. Hodí se jako samostatný hlavní chod, ale také jako příloha.

 • 39,90 Kč
  39,90 Kč

  Král všech těstovin - špagety! Špagety Granoro se vyrábí z té nejkvalitnější organické semoliny z jižní Itálie. Receptů na špagety je nepřeberné množství. Oblíbili jste si také jednoduchou klasiku Aglio Olio s restovanými plátky česneku a olivovým olejem?

 • 48,90 Kč
  48,90 Kč

  V této stylové řadě jsou Pappardelle vyráběny z vybrané tvrdé krupice v BIO kvalitě. Surovina se tedy získává metodou pěstování italbez používání pesticidů a syntetických látek. Tato vaječná hnízda jsou charakteristická malými "zoubky". Jejich těsto je drsné, porézní a tenké jako ručně válené a mají velmi krátkou dobu vaření (5 min). 

 • 39,90 Kč
  39,90 Kč

  Lahodné celozrnné špagety Granoro z tvrdé semoliny v BIO kvalitě. Pusťte zdraví do vašeho jídelníčku. Věříme, že si celozrnnou klasických špaget zamilujete stejně jako my. 

 • 29,90 Kč
  29,90 Kč

  Bucatiny Granoro jsou dlouhé tenké makaróny, vyráběné z tvrdé semoliny (krupice). Možno též použít jako 100% biologicky odbouratelná brčka - slámky - straws !  Ve spojení s nejrůznějšími omáčkami z nich hravě vykouzlíte báječný oběd.

 • 29,90 Kč
  29,90 Kč

  Těstoviny Cannelloni Granoro jsou vyráběné z tvrdé semoliny. Tyto trubičky jsou určené k plnění nejrůznějšími náplněmi a pro podávání s omáčkami.

 • 29,90 Kč
  29,90 Kč

  Capellini od Granoro jsou voňavé a chutné, vyráběné z tvrdé semoliny (krupice). Kvůli jejich tenkosti se říká těmto špagetám také andělské vlasy. Rozumí si velice dobře s mořskými plody, lehkými omáčkami, ale pochutnáte si na nich také v polévce. Někdy se používají i jako báze pro neobvyklý sladký pokrm vyrobený z citrónů a mandlí nazývaný torta ricciolina.

 • 54,99 Kč
  54,99 Kč

  Lasagne z tvrdé semoliny. Lasagne [lasaně] jsou italské velmi široké těstovinové pláty. Slovo také běžně odkazuje k pokrmu, který se vyrábí z těchto těstovin. Těsto je drsné a tenké, jsou porézní a vyrobeny tak, aby se co nejvíce z každé ingredience a  koření zachytilo v jejich pórech.

 • 59,90 Kč
  59,90 Kč

  Špenátové lasagne z tvrdé semoliny. Lasagne [lasaně] jsou italské velmi široké těstovinové pláty. Slovo také běžně odkazuje k pokrmu, který se vyrábí z těchto těstovin. Těsto je drsné a tenké, jsou porézní a vyrobeny tak, aby se co nejvíce z každé ingredience a  koření zachytilo v jejich pórech.

 • 29,90 Kč
  29,90 Kč

  Velice tenký druh plochých těstovin vyrobený z tvrdé semoliny (krupice). Linguine znamená doslova "jazýčky". S šířkou 4mm jsou Linguine Granoro širší než klasické špagety, ale užší než většina ostatních plochých těstovin. Užší verzí těchto těstovin se nazývá Linguettine. Uvařte si je s omáčkami, které se do nich díky unikátnímu povrchu krásně vsáknou.

 • 38,90 Kč
  38,90 Kč

  Tažené vlnky Mafaldine Granoro jsou těstoviny vyrobené z té nejkvalitnější tvrdozrnné pšenice z oblasti jihoitalské Puglie. Připravte si je třeba v lahodné úpravě s ricottou a hlívou ústřičnou.

 • 48,90 Kč
  48,90 Kč

  Fettuccine (v překladu „stužky“) je typ těstovin oblíbený v římské kuchyni. Jedná se o široké nudle, které jsou širší než Tagliatelle, ale jinak jsou téměř identické. Nidi Fettuccine jsou navíc vyráběny ve tvaru hnízd.TIP ItalyPasta.cz: Zkuste svázat k sobě hnízda před vařením svázat nití, a pak po uvaření je naservírovat v jejich původní podobě. Skvělá...

 • 48,90 Kč
  48,90 Kč

  Tagliatelle [taljatele] spinaci jsou neobvyklé širší nudle z nejkvalitnější italské semoliny a sušeného špenátu smotané do úhledných hnízdeček. Díky své šířce asi 5 mm se staly jedním z italských standardů. Jsou skvělé s omáčkami nebo například masovými kuličkami.  TIP ItalyPasta.cz: Zkuste svázat k sobě hnízda před vařením svázat nití, a pak po uvaření...

 • 48,90 Kč
  Nové
  48,90 Kč

  Tagliatelle [taljatele] jsou oblíbené širší nudle z nejkvalitnější italské semoliny smotané do úhledných hnízdeček. Díky své šířce asi 5 mm se staly jedním z italských standardů. Jsou skvělé s omáčkami nebo například masovými kuličkami.  TIP ItalyPasta.cz: Zkuste svázat k sobě hnízda před vařením svázat nití, a pak po uvaření je naservírovat v jejich...

 • 48,99 Kč
  48,99 Kč

  Tagliolini jsou jiná varianta těstovin Tagliatelle, pouze v průřezu kulaté a o něco delší. Nidi Tagliolini jsou tenké semolinové nudle smotané do hnízd. Jsou velice chutnou součástí těstovinových pokrmů všeho druhu. Ideální pár však tvoří čerstvé s omáčkou, s mořskými plody a rybami nebo coby sytá vložka do polévky.

 • 48,90 Kč
  48,90 Kč

  Pappardelle jsou dlouhé široké nudle z tvrdé semoliny smotané do tvaru hnízd. Nejvíce se tyto ploché těstoviny hodí k masovým omáčkám.TIP ItalyPasta.cz: Zkuste svázat k sobě hnízda před vařením svázat nití, a pak po uvaření je naservírovat v jejich původní podobě. 

 • 29,90 Kč
  29,90 Kč

  Spaghetti n. 13 od Granoro jsou těstoviny téměř totožné s klasickými špagetami, avšak o něco tenčí. Jsou vyrobeny z kvalitní semolinové krupice. Připravte si je s omáčkami a vždy si výtečně pochutnáte. 

 • 38,90 Kč
  38,90 Kč

  Italské těstoviny Granoro Spaghetti alla chitarra Dedicato z tvrdé a pražené pšenice podle starověkého receptu z Apulie kraje v jihovýchodní Itálii. Tyhle zlaté špagety si jednoduše zamilujete!

 • 29,90 Kč
  29,90 Kč

  Špagety za dvě minuty? Takhle si představujeme rychlé vaření těstovin. Že to není možné? Ale je! S Granoro Spaghetti Due Minuti si uvaříte chutný oběd rychleji, než se vám dodělá káva. !!! Nyní zaváděcí cena !!!

 • 29,90 Kč
  29,90 Kč

  Spaghetti Ristoranti Granoro jsou velmi kvalitní těstoviny vyrobené z tvrdé semoliny (pšenice). Hodí se ke všem rajčatovým i smetanovým omáčkám. Víte o tom, že můžete správným způsobem přípravy těstovin zhubnout? Dělejte to jako Italové! Jsou-li špagety připravené na způsob al dente (tj. na skus) mají nižší glykemický index a déle vás zasytí.

 • 29,90 Kč
  29,90 Kč

  Spaghettini Granoro jsou těstoviny téměř totožné se špagetami, avšak o něco tenčí. Jsou vyrobeny z kvalitní semolinové krupice. Připravte si je s omáčkami a vždy si výtečně pochutnáte. 

 • 38,90 Kč
  38,90 Kč

  Italské těstoviny Granoro Al Attilio z tvrdé a pražené pšenice (20%) podle starověkého receptu z Apulie kraje v jihovýchodní Itálii. Uvařte si tyhle tradiční tenké špagetky třeba s mořskými plody a jednoduše si je zamilujete!

 • 29,90 Kč
  29,90 Kč

  Tagliatelle [taljatele] Granoro jsou těstoviny v podobě dlouhých širších nudlí. Identické s těstovinami Fettucini, avšak v Severní Americe koluje informace, že Tagliatelle mohou být nazývány spíše čerstvé těstoviny a Fettucini jsou vysušené. Co si je takhle uvařit s kuřecím masem a špenátem anebo nějakou vynikající krémovou omáčkou?

 • 38,90 Kč
  38,90 Kč

  Zitoni n.7 Granoro jsou dlouhé těstovinové trubičky. Možno též použít jako 100% biologicky odbouratelná brčka - slámky - straws !