Noky / Gnocchi

Gnocchi ,Noky, kuskus ,couscous, chicchi

 • 59,90 Kč
  59,90 Kč

  TOP! Bezlepkové gnocchi obsahující 99 % brambor Gnocchi Gluten Free Gnocchi [ňoki] – knedlíčky z bramborového těsta

 • 38,90 Kč
  38,90 Kč

  Bramborové mininočky Chicche di patate od Granoro se vyrábějí z bramborových vloček (80%) smíchaných s měkkou pšeničnou moukou a vodou. Jsou pasterizované a zabalené v chráněné atmosféře. Základní charakteristikou jejich výroby je absolutní kvalita ingrediencí pečlivě vybraná tak, aby nabízely skutečný a chutný produkt. Nejlépe si je vychutnáte s omáčkami.

 • 38,90 Kč
  38,90 Kč

  Bramborové noky Gnocchi di patate od Granoro se vyrábějí z bramborových vloček (80%) smíchaných s měkkou pšeničnou moukou a vodou. Jsou pasterizované a zabalené v chráněné atmosféře. Základní charakteristikou jejich výroby je absolutní kvalita ingrediencí pečlivě vybraná tak, aby nabízely skutečně chutný produkt. Nejlépe si je vychutnáte s omáčkami.

 • 69,90 Kč
  Nové
  69,90 Kč

  Bramborové Gnocci Il Poeta od předního  Italského výrobce Ciemme Alimentari SRL Složení:Rehydratované brambory 80% (voda, bramborové vločky * (brambory * 99,9%, extrakt z přírodního rozmarýnu *)), pšeničné mouky typu "00", bramborový škrob, rýžová mouka, sůl, regulátor kyselosti: kyselina mléčná, konzervační látka: kyselina sorbová, přírodní aroma....